Funkcionality BriefCamu

BriefCam® videoukázky

Zpět na úvodní stránku

Nejnovější verze BriefCam 6.1

Nejnovější BriefCam verze 6.1 zavádí vylepšení pro velké instalace, stejně jako vylepšení výkonu a uživatelského rozhraní – to vše při pokračujícím využívání výhod výkonné analytické platformy BriefCam, která umožňuje rychle vyhledávat, analyzovat a kvantifikovat videa. Podívejte se na video a dozvíte se o těchto vylepšeních.

Přehled řešení BriefCam

Ukázka, jak vypadá obrazovka aplikace, co řeší a jak funguje BriefCam.

Rozpoznání SPZ pro Smart Cities

Toto video vysvětluje, jak filtr rozpoznávání SPZ BriefCam pomáhá policistům najít vozidlo, které vás zajímá, pomocí celé nebo částečné SPZ. Operátoři mohou provést forenzní kontrolu, která lokalizuje vozidlo v archivovaných záznamech; nebo reagovat v reálném čase vytvořením živého sledovacího seznamu, aby bylo možné vozidlo neustále sledovat; nebo doručit výzkumnou zprávu, která ukazuje všechny případy, kdy vozidlo projelo v záběru kamery.

Rozpoznání SPZ – Wildcards

Podívejte se na toto video, abyste pochopili, jak schopnost rozpoznávání SPZ BriefCam zahrnuje použití zástupných znaků k lokalizaci vozidel, i když koncoví uživatelé mají pouze částečné SPZ. Zjistěte, jak lze do seznamu digitálních sledovaných položek přidat částečná registrační čísla, abyste mohli prohledávat archivované záznamy nebo záznamy z kamer v reálném čase, a jak mohou operátoři obdržet upozornění v reálném čase, když se v živém vysílání kamery objeví značky s částečným číslem.

Face Recognition – uživatelské zkušenosti

Toto video vysvětluje, jak funkce BriefCam Face Recognition hodnotí kvalitu detekovaných tváří z hlediska přesnosti a úhlu, aby pomohla uživatelům určit, které snímky obličeje jsou nejpřesnější a měly by být zahrnuty jako referenční fotografie při provádění forenzního nebo forenzního vyhledávání v reálném čase. individuální. Ukazuje také, jak mohou uživatelé vedle sebe porovnávat obrázek obličeje na seznamu sledovaných s obrázky, které se potenciálně shodují.

Face Recognition In the Wild

Zjistěte, jak software pro analýzu videa BriefCam provádí neomezené (FRW - FR in the Wild) rozpoznávání obličejů porovnáním snímků na přednastaveném seznamu sledovaných s obličeji v záběrech z video dohledu. To umožňuje uživatelům vyhledávat, filtrovat a upozorňovat na tváře detekované ve videu a také sledovat obličeje napříč kamerami pro jedinečnou analýzu provozu.

Roušky a přesnost rozpoznávání obličeje

"Jak obličejové masky ovlivňují přesnost rozpoznávání obličeje? Gili Rom vysvětluje obecně omezení technologie rozpoznávání obličeje a to, jak obličejové masky ovlivňují složitost tohoto problému. Schopnost monitorovat a upozorňovat na používání obličejové masky za účelem podpory bezpečného využívání veřejných a soukromých prostor umožňuje organizacím vymáhat a přijímat opatření v případě jednotlivých porušení."

BriefCam – vybrané funkcionality

Ukázka funkcionalit visual layers, line crossing, heat mapy, class, person attributes, size, speed. Modul Respond

Face Recognition – volitelná funkce

Produkty BriefCam Protect a BriefCam Insights, které používají podniky a také organizace činné v trestním řízení, mohou zahrnovat funkci rozpoznávání tváře. Toto video vysvětluje, jak je funkce Rozpoznávání tváře volitelnou funkcí, kterou lze v případě potřeby deaktivovat z důvodu místních zákonů nebo interních předpisů. I když však organizace deaktivují funkci rozpoznávání obličeje, mohou stále používat BriefCam- komplexní software pro analýzu videa k získání široké řady výhod.

Memo


Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat. Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam®, s jehož pomocí mohou uživatelé prohlédnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.