Segmentová řešení

BriefCam® videoukázky

Zpět na úvodní stránku

CaVid – analýza videa

Společnost CaVid (Camera & VIDeo) přináší analýzu videa od izraelské společnosti BriefCam na český a slovenský trh. CaVid je certifikovaným distributorem tohoto řešení a působí na obou trzích prostřednictvím svým obchodních partnerů.

Měření vzdálenosti mezi lidmi

Měření vzdálenosti mezi lidmi - ukázka využití řešení BriefCam pro dodržování bezpečné vzdálenosti mezi lidmi pro danou dobu. Výstupem mohou být statistiky průměrných vzdáleností mezi lidmi a upozornění na kritické momenty.

Údržba a správa budov

Pomocí řešení BriefCam můžeme zjistit obsazenost budovy a jednotlivých lokalit v čase a tak i efektivně řídit potřebnou údržbu a úklid prostor a šetřit tak nezbytné náklady.

Využití BriefCam v Retailu

Příklady řešení BriefCamu v retail segmentu - fitness centra, kavárny, prodej oblečení.

Univerzitní kampus

Využití řešení BriefCam pro analýzu dopravních situací, křižovatek, analýzu pohybu a tras, heat mapy, třídění podle objektů, objasnění krádeže...

Smart City

Třídění podle objektů - osobní auta, dodávky, cyklisté, motocyklisté a chodci včetně heat map.

Obchodní centrum

Využití funkcionality BriefCamu v obchodních a nákupních centrech, oblíbené trasy zákazníků, oblíbené položky, odhalení krádeže, analýza zákazníků, neobvyklé události.

Doprava

Analýza situací v dopravě - křižovatky, zastávky, turnikety, logistické areály, nádraží, letiště, vodní doprava.

Bezpečné město

Využití funkcionalit BriefCamu pro analýzu situací ve městě - průjezdy motorových vozidel v čase podle typu, počet vozidel, oblíbené trasy, monitoring staveniště, městského centra, svozu odpadů, analýza kritických míst.

Memo


Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat. Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam®, s jehož pomocí mohou uživatelé prohlédnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.