BriefCam Syndex FS+ je určen pro týmy policejních a bezpečnostních složek: pro větší početuživatelů, kteří po události nebo v rámci rutinních prohlídek odpovídají za zkoumání neomezeného množství videosouborů za účelem vyšetřování, jako jednotlivci, skupiny nebo formou vzájemné spolupráce.

 

Video Synopsis nabízí simultánní zobrazení objektů, událostí a aktivit, ke kterým došlo v různé době


Uživatelé mohou přesně vyhledávat požadované události, dosahovat rychle cílů a přijímat potřebná opatření pomocí BriefCam Syndex FS+, moderního produktu založeného na oceněné technologii Video Synopsis® společnosti BriefCam, určeného k rychlému a přesnému prohlížení videozáznamů.

 

 

 

 

 

BriefCam Syndex FS+ nabízí nejen sadu výkonných nástrojů k rychlému prohlížení videozáznamů, nýbrž také rozšiřuje základní Video Synopsis tím, že nabízí uživatelům možnost prohledávání videí podle definovaných parametrů: rozměru, barvy, rychlosti, polohy a směru. Všechny parametry jsou pod kontrolou uživatele. Dodatečné vlastnosti lze importovat z externích zdrojů.

 

 


 

 

 

Jako každý dobrý vyhledávací systém i BriefCam Syndex FS+ řadí výsledky ve Video Synopsis podle pravděpodobnosti – od nejvyšší po nejnižší – což zajišťuje přednostní zařazení nejrelevantnějších výsledků.

Nedílnou součástí procesu vyhledávání a prohlídek jsou u BriefCamSyndexFS+ lidské zkušenosti, inteligence a intuice. Vždy je třeba zapojit mysl a oči.

 

Díky BriefCam Syndex FS+ získají uživatelé přístup k okamžitým, akčním informacím ve videonahrávce, podporujícím rozhodování, bezpečnostní a ochranné aplikace.

 

 


Memo

Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat. Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam, s jehož pomocí mohou uživatelé prohlédnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.

Search