BriefCam Syndex FS umožňuje činitelům prosazujícím právo, bezpečnostním pracovníkům a jiným osobám, které po události nebo v rámci rutinních prohlídek odpovídají za zkoumání velkého množství videosouborů, prohlédnout hodiny záznamů za pouhé minuty.


Video Synopsis nabízí simultánní zobrazení objektů, událostí a aktivit, ke kterým došlo v různé době

 

 

Jednotliví uživatelé mohou přesně vyhledávat požadované události, dosahovat rychle cílů a přijímat potřebná opatření pomocí BriefCam Syndex FS, moderního produktu založeného na oceněné technologii Video Synopsis® společnosti BriefCam, určeného k rychlému a přesnému prohlížení videozáznamů.

BriefCam Syndex FS nabízí nejen sadu výkonných nástrojů k rychlému prohlížení videozáznamů, nýbrž také rozšiřuje základní Video Synopsis tím, že nabízí uživatelům možnost prohledávání videí podle definovaných parametrů: rozměru, barvy, rychlosti, polohy a směru. Všechny parametry jsou pod kontrolou uživatele.

Jako každý dobrý vyhledávací systém i BriefCam Syndex FS řadí výsledky ve Video Synopsis podle pravděpodobnosti – od nejvyšší po nejnižší – což zajišťuje přednostní zařazení nejrelevantnějších výsledků.

Nedílnou součástí procesu vyhledávání a prohlídek jsou u BriefCam Syndex FS lidské zkušenosti, inteligence a intuice. Vždy je třeba zapojit mysl a oči.

Díky BriefCam Syndex FS získají uživatelé přístup k okamžitým, akčním informacím ve videonahrávce, podporujícím rozhodování, bezpečnostní a ochranné aplikace.

 

 

Výhody

Objevení dříve neohlášených a neodhalených událostí

Získání lepší a rychlejší evidence

Úspěšné použití policií a bezpečnostmi složkami na celém světě

Snížení času a nákladů na pracovní síly

Integrace zkušeností, inteligence a intuice uživatele

Export a sdílení informací z vyšetřování

Další snížení doby prohlídek pomocí kontroly vlastností objektu

Samostatné zařízení. Není potřebná integrace s VMS

 

 

 

 

 

Memo

Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat. Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam, s jehož pomocí mohou uživatelé prohlédnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.

Search