BriefCam® produkty

Účinná, rychlá, efektivní prohlídka a analýza videozáznamů.

Zpět na úvodní stránku

Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat.

Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam, s jehož pomocí mohou uživatelé prohlídnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.

Výsledek: účinná, rychlá a efektivní prohlídka a analýza videozáznamů.

Image

BriefCam vám umožní přejít k věci. Rychle.

BriefCam® splňuje globální potřebu prohlížení videozáznamů, rychlého vyhledávání a prošetřování události, včetně přijetí potřebných opatření. BriefCam používá oceněnou technologii Video Synopsis®, která umožňuje rychlou prohlídku videozáznamů. K prohlídnutí jedné hodiny videa stačí v průměru pouhá minuta.

Nedílnou součástí procesu vyhledávání a prohlídek jsou u všech výrobků BriefCam lidské zkušenosti, inteligence a intuice. Vždy je třeba zapojit mysl a oči.

Ocenění

Technologie a výrobky BriefCam, označované za novátorské jak v bezpečnostním průmyslu, tak v odborných technologických médiích, obdržely ocenění od subjektů, jako jsou SIA, ASIS, BSIA-IFSEC, the Wall Street Journal, Israel HLS a mnoha dalších.

Cavid nyní dodává zákazníkům řešení k rychlému prohlížení videozáznamů a to i z již instalovaných kamer a videosystémů. U systémů od dodavatelských společností jako je Milestone, Genetec, Onssi, DVTel, GeoVision, Nice, Avigilon, Bosch je dokonce možná on-line integrace klienta BriefCam Syndex (produkty EP/ EP+) s instalovanými systémy.

Trh

BriefCam umožňuje rychlou prohlídku videozáznamů pro podporu rozhodování, ochrany, bezpečnosti a neprodlených opatření. BriefCam navíc slouží jako nástroj ke zvýšení produktivity organizací, který umožňuje uživatelům extrahovat z videozáznamů hodnoty, kterých by si dříve nepovšimli. Aktuální využití je od jednorázových stand–alone instalací až po rozsáhlé on-line projekty.

Zákazníci

BriefCam je zaměřen na mnoho skupin uživatelů a tržních segmentů. Mezi zákazníky patří policie, armáda, pohraniční kontrola a další agentury pro zajištění vnitřní bezpečnosti, včetně bezpečnostních organizací v obcích, v dopravě, v kancelářích, pro zajištění bezpečnosti budov a škol, k prevenci škod apod. Stejně tak řešení BrifCam využijí zákazníci v dopravě, logistice, maloobchodních řetězcích, v nemocnicích, školách a na letištích.

Společnost Cavid

Izraelská společnost BriefCam byla založená v prosinci 2007, se sídlem v Modi’in v Izraeli a pobočkami v Connecticutu v USA a v čínské Šanghaji. Společnost Cavid s.r.o. je výhradním a certifikovaným dodavatelem řešení BriefCam pro Českou a Slovenskou republiku.

Memo


Právě v tomto okamžiku zaznamenávají kamery na celém světě obrovské množství obrazových dat. Až doposud nebylo možné většinu videozáznamů prohlížet a reálně analyzovat. Společnost Cavid představuje na českém a slovenském trhu řešení BriefCam®, s7nbspůjehož pomocí mohou uživatelé prohlédnout hodiny videonahrávek během několika málo minut.